.:: Anime Heaven ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Anime Heaven ::.

Balkanski forum o Anime, Manga i ostalim Japanskim ostvarenjima u polju Animirane umetnosti
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vampire Knight

Go down 
3 posters
AuthorMessage
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Vampire Knight Empty
PostSubject: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 4:06 pm

Vampire Knight 1211673126037178_fileOk,tek nedavno sam otkrila ovu mangu tj.animu i odusevila me je!Omiljeni su mi Zero,Kaname,Yuki i Chairman.O cemu se radi?Ovako,najranija uspomena Yuuki Chros je snezna nocna oluja kada je napao vampir.Medjutim,spasava je drugi vampir Kaname Kuran i odvodi je kod chairmana Crossa koji je usvaja.Na Cross akedemiji postoje 2 grupe studenata:Day Class i Night Class.Zero i Yuuki su cuvari skole i stite Day Class od Night Class jer niko ne zna da je svaki pripadnik Night Class-a vampir.
Dobro,jesam malo zbrda-zdole objasnila,ali valjda je u redu ovako jocolor Prva sezona VK ima 26 epizoda,a skoro je objavljena i druga sezona pod nazivom:Vampire Knight Ghilty.Ako je neko gledao,neka napise utiske o ovoj animi,omiljene likove itd.
Evo linka za prvu epizodu ako nekog zanima: https://www.youtube.com/watch?v=0gfYxNeSVLA
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 10:11 pm

Very Happy

I da zove se Yuuki Wink

Gledao sam...Super je Wink

I da prva sezona vampire knight ima 13 i vampire knight guilty 13 Wink

Anime ima sve sto treba da ima Smile
Hehe...Sad htedoh nesto da kazem ali bi bio spoiler pa bi ti upropastilo gledanje Very Happy
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 4:17 pm

Ha sad sam zavrsila sa citanjem svih chaptera koji su izasli,i mislim da je ovo jedina manga koja ima toliko preokreta!(nakon kraja svakog chaptera morala sam da vracam vilicu jer mi je stalno padala Very Happy )
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 11:47 pm

Da super je anime (i manga) xD

Nikad mi ne bi palo na pamet da je Yuuki sestra Kaname-u xD
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 12:21 pm

Ni meni!Ali tehnicki nije mu bas bas sestra jer je Kaname njen predak koji se reinkariao uz pomoc onog Ride ili kako se vec zove Smile
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 3:41 pm

JEEEE ! Pravice i tecu sezonu^___^
Back to top Go down
L.
Anime Beginner
Anime Beginner
L.


Posts : 11
Join date : 2009-11-11

Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:41 pm

Ja obozavam ovaj anime. Samo me nervira Yuki. Stalno viche na Zeroa i na mnoge druge. Zeroa obozavam kao i Kaiena ^.^
Shto se tiche trece sezone jedva chekam da izadje ^.^
Back to top Go down
Sponsored content





Vampire Knight Empty
PostSubject: Re: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vampire Knight
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:: Anime Heaven ::. :: .:: Anime ::. :: Anime Serijali-
Jump to: