.:: Anime Heaven ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Anime Heaven ::.

Balkanski forum o Anime, Manga i ostalim Japanskim ostvarenjima u polju Animirane umetnosti
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Shaman King

Go down 
+5
xX_BloodyEmoVampire_Xx
love4sasuke
Nick
SnT
MracnaCarobnica
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:14 pm

Spada mi u omiljene serijale(mada po mom misljenju,manga je bolja).
Sta vi mislite,sta je bolje? Meni su omiljeni likovi Ren,Hao,Faust VIII,Horo Horo i Chocolove.Vama? geek
Back to top Go down
SnT
Admin
SnT


Posts : 126
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:17 pm

lol... Omiljeni su mi Faust VIII i Eliza... Mada su Hao i Yoh isto OK.. :3

Dobar Anime... Steta sto smo propustili da vidimo Hao- a u telu devojke.. :3
Back to top Go down
https://animeheaven.forumotion.com
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:23 pm

Shaman King Faust-holdShaman King FShaman King RenTaoShaman King Bscap001ul8Shaman King Shaman%20King%20-%20Unwell%20_AMV_%20017_0002Shaman King 558431normal_hao-asakura-bola-de-fuego-mano
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:24 pm

Kako to mislis Hao u telu devojke?
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:24 pm

Shaman King Shaman_King1001
Asakura Yoh is a shaman, a person who communicates with ghosts. He enters the Shaman Fight, for whoever wins the tournament gets to commune with the Great Spirit, God . . . that and his fiance Anna wants to be the wife of the Shaman King. Helping him are his friends Manta, Horo Horo, Ryu, and his samurai ghost partner, Amidamaru.
Once every 500 years, there's an event called the Shaman Fight, and whoever wins becomes the Shaman King and can use the most powerful spirits ever. Asakura Yoh comes to Tokyo to train and become the Shaman King. Accompanied by many friends, he defeats many enemies along and the way, and gets more friends.
Yoh is a young shaman, one who can see and communicate with spirits. Shaman's also have another power,the ability to unify with spirits and use the spirit's fighting skills. Yoh is training to become the Shaman King, strongest among all Shamans, a title won by winning the Grand Tournament that takes place every 500 years. Helping him are his best friend Morty, a short kid who can also see ghosts, Amidamaru, an old samurai and his spirit partner, and his fiance Ana, a spirit meduim and his trainer. However, another Shaman family is trying to keep Yoh out of the tournament. Along the way he meets a bunch of other misfit ghosts and wannabe Shamans.
Back to top Go down
SnT
Admin
SnT


Posts : 126
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:28 pm

U mangi, uspeju da ''ubiju'' Hao- a, kad je bio u telu Yohovog brata... Posle se on reinkarnira *ponovo ozivi* u telu neke devojke.. Zovu ga Hao- hime.. :3
Princeza Hao.. xDDDDDDD
Back to top Go down
https://animeheaven.forumotion.com
SnT
Admin
SnT


Posts : 126
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:29 pm

I da, u Mangi, Eliza ostaje bez nogu.. Faust joj da svoje i onda bude u kolicima.. Ugl, i Faust umre.. I onda na kraju ozivi, i pronadje mogucnost da vrati mrtve u zivot.. I tako spasi Elizu.. ;3
Back to top Go down
https://animeheaven.forumotion.com
love4sasuke
Anime Beginner
Anime Beginner
love4sasuke


Posts : 36
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:33 pm

Meni su omiljeni Hao,Ren i Anna
Back to top Go down
love4sasuke
Anime Beginner
Anime Beginner
love4sasuke


Posts : 36
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:33 pm

E Ana idi na temu upoznavanje.
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 4:22 pm

Ma nije Hao bio u Yoh-ovom telu,jedini put kada su Hao-a prikazali kao devojku(sa sve haljinom i tijarom) je kada je Manda sanjao da je Hao princeza a ostali idu da ga spasu! U poslednjem chapteru Hao je postao Shaman King.Inace, u martu izlaze novi chapteri.
Back to top Go down
SnT
Admin
SnT


Posts : 126
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 5:58 pm

Ja sam citao malo nesto... I bio je Hao- hime.. Mozda sam pobrkao... @_@

Nisam rekao da je bio u Yohovom telu.. Nego kad je bio njegov blizanac.. U tom telu.. :3
Back to top Go down
https://animeheaven.forumotion.com
xX_BloodyEmoVampire_Xx
Anime Beginner
Anime Beginner
xX_BloodyEmoVampire_Xx


Posts : 57
Join date : 2009-01-15

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 6:41 pm

Sooper je anime, mangu nisam citala... Ne secam se tacno svega, odavno sam ga gledala XD
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:47 pm

Ups,izgleda da moram da nabavim naocare-_-; xp
Back to top Go down
_Little_Anime_Angel_
Anime Beginner
Anime Beginner



Posts : 16
Join date : 2009-01-16

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 5:05 pm

Omiljeni su mi Anna i Liserg... Smile bas je super ali ne pratim, redovno ne. ne znam ni da li ima i gde.. lolz znam da je bilo na happyju.
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 2:16 pm

Za sada ga nigde ne daju,mozda na Jetixu scratch
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 3:17 pm

MracnaCarobnica wrote:
Za sada ga nigde ne daju,mozda na Jetixu scratch


Ima na Jetixu oko 00 Very Happy
Ali meni je to glupo...4kids ga je preuzeo...To znaci da su sve izmenili/upropastili ,+ocajan dub...Nikad nisam mogao da gledam dub-ovan anime Very Happy
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 1:49 am

Potpuno se slazem+glasovi su najbolji na japanskom
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 12:35 pm

Naravno Very Happy
Back to top Go down
XxXReyXxX
Anime Beginner
Anime Beginner
XxXReyXxX


Posts : 2
Join date : 2009-02-02

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 1:42 pm

ajde mi daj link za to kada faust da elizi njegowe noge....ali znam da je Hao princeza....
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:25 pm

Ej,to se vidi u mangi,mislim u 130 poglavlju nisam sigrna.Adresa he www.onemanga.com Very Happy
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 1:53 pm

Ja nisam citao mangu ali mozda pocnem Very Happy
Ali tesko vec imam previse stvari za citanje/gledanje xD

Sad sam poceo da citam "my balls" xDDD
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:34 pm

OOOOkej*ahem ahem* Very Happy Kad imas vremena procitaj i Shaman king,bolja je(po mom misljenju)manga.A i uskoro ce izaci novi zavrsni chapteri
Back to top Go down
Nick
Admin
Nick


Posts : 68
Join date : 2009-01-16

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:52 pm

Hehe ,pa da sacekam pa da procitam sve :]
Back to top Go down
Tomoko
Anime Beginner
Anime Beginner
Tomoko


Posts : 3
Join date : 2009-06-17

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:09 am

Meni je ok crtani. Obozavam da ga gledam
Back to top Go down
MracnaCarobnica
Anime Beginner
Anime Beginner
MracnaCarobnica


Posts : 43
Join date : 2009-01-16
Age : 31

Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 1:06 pm

Jao,bezveze sad ce i kraj mange Sad Po mom misljenju jos najvise 5 chaptera
Back to top Go down
Sponsored content





Shaman King Empty
PostSubject: Re: Shaman King   Shaman King Icon_minitime

Back to top Go down
 
Shaman King
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:: Anime Heaven ::. :: .:: Anime ::. :: Anime Serijali-
Jump to: